wtorek, 23 maja 2017

BOKSER JAK MALOWANY. Saal Digital.
Boksery są różne! Na tyle różne, że raczej trudno jest mówić o wzorcowym charakterze. Jedne są stateczne i powolne (oczywiście do czasu zobaczenia piłki albo listonosza, tudzież nie swojego kota), innych wszędzie pełno i ma się wrażenie, że potrafią huśtać się na żyrandolu. Do tych drugich zdecydowanie należy Missi. Ona nie idzie, ona skacze i biega. Ona nie śpi, ona się regeneruje i ładuje akumulatorki. Ona nie przytula się główką, a całą sobą, łącznie z najmniejszym pazurkiem i końcówką ogonka. Wciska się na kolana, merda i zlizuje cały makijaż. I kiedy ktoś ją widzi, zadaje jedno, teoretycznie proste pytanie - "czy ona kiedykolwiek jest spokojna?". Po minie wnioskujemy, że uznaje je za retoryczne. Odpowiedź jednak jest - "tak, czasem jej się zdarza, przez chwilkę". Dowód na to wisi na ścianie. Piękny dowód.


Zapewne po każdym domu, w którym mieszka bokser widać uwielbienie do tego członka rodziny. Nie mamy tu na myśli tego, że z uśmiechem wyciąga się sierść z kawy i z rozbawieniem wspomina się zniszczenia, które stworzyła ta niewinna mordka. Zawsze w takich domach coś jest. Albo kalendarz z bokserem, albo tabliczka z podobizną, albo kubek, czy ramki ze zdjęciami. U nas wszystko to, co było wymienione nie wystarczyło. Na ścianie wylądował najpiękniejszy i największy bokserzy "gadżet". Ma 120x40cm i jest dowodem na to, że Missi choć na chwilkę się zatrzymuje i nie zawsze przypomina diabła tasmańskiego.Obraz wykonany jest ze zdjęcia zrobionego po gonitwie w lesie. Modelka była zmęczona, co w żadnym razie nie wpływało na jej urodę. Obyło się bez charakteryzacji (wszak zadbała o nią sama, wsadzając mordkę z piasek i tarzając się po nim kilkakrotnie, coby efekt był zadowalający ją samą) i bez kaprysów. Czerwonego dywanu nie rozwijałyśmy. :)

Obraz wykonany jest na płycie PVC w firmie SAAL Digital. Ma pięć milimetrów grubości i prezentuje się tak, że wywołuje nie tylko wspomnienia i zachwyt, ale również usprawnia kanaliki łzowe i w myśl zasady - "płacz, będziesz miała ładniejsze oczy", dba o urodę. :)
Jest po prostu piękny! Wyjątkowy.
Bokser na obrazie wygląda jak żywy, świeżo ubrudzony piaskiem.Bardzo, bardzo polecamy.
Do tej pory wydawało nam się, że najpiękniejsza jest nasza fotoksiążka, ale ten obraz pobił wszystko.
Piękniejszego nie mogłyśmy sobie wymarzyć.


Firma: Saal Digital
Wykonane dzięki aplikacji do pobrania.
Wymiary: 120x40 cm
Grubość: 5 mm
Tworzywo: PVC
Wykonanie: Rewelacyjne, bardzo staranne.
Kolory: Identyczne, jak na grafice użytej do wykonania.

Możliwe tworzywa:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twoje zdanie jest mile widziane.
Pozdrawiamy,