środa, 1 czerwca 2016

LECZENIE POPRZEZ ŻYWIENIE - CZĘŚĆ IV. - EFEKTY U MISSI I BUNII.


Problemy są chyba najlepszym spoiwem łączącym. No, ewentualnie lokują się zaraz za wspólną pasją. Jeśli jednak obie płaszczyzny zaczynają się ze sobą ścierać, to powstaje niezwykła więź oparta na wzajemnej pomocy i wymianie doświadczeń. Nasza mała istotka sprawiła, że poznałyśmy wiele wspaniałych osób, którym psi los nie jest obojętny. Ludzi, którzy walczą, aby popularne określenie na beznadziejną sytuację zmieniło znaczenie i zaczęło oznaczać coś wspaniałego. Tym razem Missi znów pozwoliła nam komuś pomóc. Poradzenie sobie z jej problemami gastrycznymi zaowocowało tym, że wieść o genialnej karmie dotarła do kogo trzeba. Dotarła w porę i... chyba pomogła! Tak więc karma służy teraz nie tylko naszej kruszynce, ale i Bunii mieszkającej u Moniki.


W poprzednich relacjach przedstawiałyśmy karmę Forza 10 Intestinal Active ze Sklepzkarmami.pl w samych superlatywach, wychwalając jej niezliczone zalety i brak wad. Dziś, po kolejnym miesiącu karmienia podtrzymujemy nasz zachwyt i uparcie twierdzimy, że tak dobrej karmy jeszcze nie miałyśmy. To pierwsza karma, po której Missi nie tylko wygląda rewelacyjnie i przybrała na wadze dobijając do 17 upragnionych kilogramów, ale przede wszystkim czuje się bardzo dobrze, nie wymiotuje, nie kołysze się po jedzeniu, nie ma odruchów wymiotnych ani biegunek czy obstrukcji. To karma, która odpowiada jej pod każdym względem.

Dziś Missi wygląda tak:


Aby nie być gołosłowne i nie zachwalać karmy na podstawie karmienia i obserwacji jednego psa, poleciłyśmy karmę koleżance, która jakiś czas temu temu adoptowała bokserkę. Monika pisze o swoich doświadczeniach z karmą tak:
" Od niedawna jestem opiekunką psa rasy bokser. Sunia jest prawdopodobnie z pseudohodowli i jak wszystkie niestety miała problemy gastryczne po zmianie karmy. Próbowałyśmy różnych karm znanych jako weterynaryjne i z przeznaczeniem dla konkretnych dolegliwości. Niestety efekty nie były znaczące i zadowalające. Sunia miała luźne i śluzowate stolce, czasami ze śladami krwi. Badania nic nie wykazywały, poza ogólnym osłabieniem. Pies został odrobaczony według schematu lekarza weterynarii, podawałam probiotyki i leki zlecone. Po rozmowie z Panią Elżbieta Krzyczkowska zakupiłam polecona przez Nią karmę Forza 10 Intestinal Active. Pierwsze 2 dni stolec był szczerze mówiąc gorszy. Rzadki, cuchnacy, ale o dziwo bez śluzu. Potem z dnia na dzień następowała poprawa. Kupy są zwarte i bez śluzu i krwi, pies nie odgazowuje się tak często. Poza tym pierwsze wrażenie po otwarciu opakowania bezcenne . Karma pachnie ziołami, a psiak zjada ją z ogromnym apetytem. Jestem sceptycznie nastawiona na zmiany i nowości, ale tym razem to strzał w dziesiątkę. Docelowo chcę zmienić karmę dla obu moich suk na tę właśnie. Mogę z czystym sumieniem określić jako świetną i godną polecenia. Pies jest na niej od około miesiąca, kłopoty gastryczne minęły a waga idzie w górę. Coraz mniej widać skutki zaniedbań poprzedniego właściciela, skóra i sierść jest czysta i błyszcząca. I chociaż karma do najtańszych nie należy, to na pewno przy niej pozostanę"

A oto i Ona. Bunia:


Cieszymy się bardzo, ze mogłyśmy pomóc!

Dla jasności zapraszamy na poprzednie wpisy dotyczące kuracji Missi, aby zobaczyć efekty:
1. LECZENIE POPRZEZ ŻYWIENIE CZĘŚĆ 1.
2. LECZENIE POPRZEZ ŻYWIENIE CZĘŚĆ 2.
3. LECZENIE POPRZEZ ŻYWIENIE CZĘŚĆ 3. (Po 2 miesiącach kuracji)
POLECAMY
Forza 10 Intestinal Active

-------------------------------------------------
DO KUPIENIA: TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twoje zdanie jest mile widziane.
Pozdrawiamy,