piątek, 16 grudnia 2016

LECZENIE POPRZEZ ŻYWIENIE - część IX.


Żyjemy w czasach, w których trzeba być zdrowym, żeby chorować, bo nierzadko diagnostyka i leczenie dopiero wywołują wilka z lasu. Coraz częściej trzeba szukać innych metod pomagania sobie, swoim bliskim, a więc i swoim zwierzętom. Oczywistą rzeczą jest dopasowane do dolegliwości diety i określonej jakości pokarmu. W przypadku psów sprawa ma się tak samo. To właśnie karma może pomóc, albo zaszkodzić. To, jak chętnie pies je dane granulki niestety nie jest wyznacznikiem. Nam też bardzo smakują chociażby czpisy, które do organizmu nie wnoszą niczego, prócz pustych kalorii. Podając zwierzętom karmy marketowe nie dostarczamy im niezbędnych składników, mimo, iż wydaje nam się, że skoro pokarm znika z miski w takim tempie, to znaczy, że karma jest dobra. Mylny jest także zapis będący jedynie chwytem marketingowym. Słowa "pełnoporcjowa", "pełnowartościowa", nie zawsze mają potwierdzenie w składzie. Na zdrowy rozum, jaka jakość może kryć się za kwotą 6 zł za 1 kilogram? Dobre karmy bytowe mieszczą się w przedziale 150-200 zł za 12-15 kg. Zdecydowanie nie jest to marnowanie pieniędzy, a inwestycja w zdrowie naszego psa. Przecież więcej będzie nas kosztować diagnostyka i leczenie, i nie tylko pieniądzem za to zapłacimy. W przypadku problemów gastrycznych, nietolerancji, alergii i zaburzeniu trawienia i wchłaniania również pomóc może karma. Nam pomogła. 


Minął kolejny miesiąc karmienia Missi rewelacyjną karmą Forza 10 intestial active, wszelkie problemy gastryczne (jesienny nawrót choroby) minęły bezpowrotnie, bokserka jest radosna, szczęśliwa, i wygląda rewelacyjnie.

W zasadzie o karmie Forza 10 intestinal active napisałam już chyba wszystko, co napisać mogłam i moja opinia na jej temat pozostaje niezmienna. W mojej ocenia Fozra 10 intestinal active to NAJLEPSZA KARMA TYPU INTESTINAL  dostępna na rynku.


Zalety karmy:
- lekkostrwawna
- hypoalergiczna
- doskonała strawność i przyswajanie
- stolce regularne, bardzo małe
- całkowity brak gazów, wzdęć, odbijań
- oczy, uszy czyste, bez jakichkolwiek wycieków i nadmiaru wydzieliny
- skóra czysta, bez jakichkolwiek zmian patologicznych, bez zapachu
- sierść piękna, gęsta, błyszcząca, dobrze wysycona, nie wypada, bez zapachu
- tkanka podskórna dobrze rozwinięta
- waga utrzymuje się na prawidłowym poziomie, pies ani nie chudnie ani nie przybiera dodatkowo
- pies radosny, pełen energii

Wady:
Po blisko roku stosowania, nadal nie znalazłam w tej karmie ani jednej wady.
Niektórych może odstraszać cena (200 zł za 10 kg), ale gwarantuję, że karma jest warta swojej ceny. Nie uważam ceny za wygórowaną.Komu ją polecamy?
Wszystkim psom, które:
- mają problemy gastryczne (odbijanie, ulewanie, wymioty, biegunki, wrzody żołądka),
- mają alergię,
- mają problemy z trawieniem i przyswajaniem, 
- chorują na chorobę wrzodową i refluks, 
- mają problem z utrzymaniem wagi (niedowaga),Cała historia związana z tą konkretną karmą opisana jest od momentu wprowadzenia jej do żywienia Missi tutaj:WIĘCEJ NA TEMAT KARMY NA STRONIE:

WWW.SKLEPZKARMAMI.PL


Intestinal Active 10kgPOLECAMY!
Bezpośredni link do karmy w sklepie: tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twoje zdanie jest mile widziane.
Pozdrawiamy,