poniedziałek, 11 lutego 2019

LECZENIE POPRZEZ ŻYWIENIE - 3 LATA "KURACJI"


O tym, że bokser to wieczne szczenię nie trzeba nikomu mówić. Każdy to widzi, gdyż zachowanie, maślane oczy i szalona zabawa kłócą się z posiwiałą mordką. W przypadku Missi mylący jest również wzrost. Nasz szczeniaczek ma więc siedem lat i waży około 17 kilogramów. I na szczęście - mimo wielu komplikacji i trudnej historii możemy powiedzieć - "to zdrowe, siwe szczenię". 

Minęły 3 lata od kiedy do walki o zdrowie Missi dołączyła niezastąpiona Forza 10 intestinal active i sklepzkarmami.pl, który zabezpiecza naszą Missi w ten rewelacyjny produkt. Wielokrotnie pisałam, że do tej karmy podchodziłam z nadzieją ale i obawą, bo żadna z wcześniej stosowanych karm nie sprawdziła się w przypadku naszej delikatnej, alergicznej, bokserki z problemami wchłaniania. Jak się okazało obawy były bezpodstawne, a karma sprawdza się rewelacyjnie. Missi z 13 kg dobiła do 16-17 kg i na tym idealnym poziomie się utrzymuje. Waga ani nie wzrasta ani nie spada, niezależnie od pory roku. Kondycja psa na medal. Mimo 7 lat wciąż ma energię i radość szczeniaka i tylko posrebrzone fafle zdradzają jej faktyczny wiek.
Jeśli wiec Wasz pies cierpi na problemy gastryczne, nie zastanawiajcie się tylko zapytajcie Forza 10 intestinal active.

Niebawem produkt tej firmy wprowadzimy również u naszego 4-letniego devon rexa - Ferala. Zdecydowałyśmy się na linię SKIN - Forza10 Nutraceutic, wspomagająca utrzymanie zdrowej skóry i lśniącej sierści. Dieta ma również wzmacniać układ odpornościowy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twoje zdanie jest mile widziane.
Pozdrawiamy,