poniedziałek, 17 grudnia 2018

LECZENIE POPRZEZ ŻYWIENIE


Choć aura na to nie wskazuje i zimę mamy tylko w kalendarzu, święta już za kilka dni a więc i przedświąteczna bieganina. Może nie do końca czuć atmosferę świąt, ale o prezentach pod choinkę wszyscy już myślą, niektórzy mają dawno przygotowane, inni wciąż się zastanawiają. Pamiętajcie, że święta same w sobie mają być magiczne a nieprzemyślanymi "prezentami", które nigdy nie powinny się znaleźć pod choinką możemy tylko narobić problemów. Nie mam tu na myśli źle dobranych, nietrafionych perfum, kosmetyków, butów czy innych rzeczy, ale żywe istoty, które choć nigdy nie powinny stać się prezentem, a coraz częściej nim zostają. Pamiętajcie, że decyzja o posiadaniu psa, kota czy innego żywego stworzenia musi być przemyślana, nigdy nie podejmowana pod wpływem emocji czy próśb dzieci.Wracając do prezentów, zróbcie go sobie i swojemu psu kupując karmę, która nie tylko spełni wszystkie Wasze oczekiwania ale przede wszystkim pozwoli Waszemu psu żyć w pełnym zdrowiu i komforcie. Polecam więc zakupy w sklepzkarmami.pl. Oferta jest bogata, więc z łatwością można dobrać odpowiednie pożywienie dla swojego psiego przyjaciela. Z tych, które sprawdziłam osobiście, bądź ich jakość i prozdrowotne a nawet lecznicze działanie poznałam dzięki zaprzyjaźnionym psom polecić mogę:

1. Fozrza 10 intestinal active na której nasza Missi jest od lat i która pozwoliła nam zapomnieć o wszelkich problemach gastrycznych, alergicznych.
2. Forza 10 dermo active, która pozwala w dobrym zdrowiu żyć psom mającym problemy alergiczne, dermatologiczne a nawet gastryczne.


Przetestowały m.in: Amfa i Fuzja.
3. Forza 10 oto active, która pomogła wyleczyć i utrzymać w zdrowiu chore uszy u zaprzyjaźnionej bokserki Aiszy.4. Forza10 Puppy Junior z rybą, która doskonale sprawdza się u szczeniąt. Świetnie sprawdziła się m.in u Elmo.5. Forza10 Medium MAINTENANCE z rybą, którą przetestowałam na mojej starszej bokserce Sabie.Godna polecenia i uwagi jest również karma Forza10 Medium Diet Fish z ananasem, którą wykorzystywać można przy odchudzaniu psów. Z pozytywnym skutkiem przetestowana na Fifce.Wracając do Forza 10 intestinal active nadal mogę powiedzieć, że jest to jedyna karma, która naszej Missi pozwala cieszyć się dobrym zdrowiem fizycznym i psychicznym i żyć pełnią życia w dosłownym tego słowa znaczeniu. Missi wygląda (nie licząc siwej mordki) i zachowuje się jak rozbrykany, pełen energii i młodzieńczej werwy, zawsze chętny do zabawy i szaleństw szczeniak. Zapomnieliśmy już, jak smutna i cierpiąca była po zjedzeniu porcji stosowanych wcześniej karm innych firm (zawsze z najwyższej półki, zawsze hypoalergicznej lub typu intestinal), które mimo zapewnień i opinii nie przynosiły oczekiwanego rezultatu, a nawet jeśli była poprawa to na krótko. Z całą odpowiedzialnością, każdemu, kto boryka się z problemami gastrycznymi, alergicznymi czy rozwojowymi u swojego psa polecę Forza 10 intestinal active.Dziś z głębi serca dziękuję sklepzkarmami.pl za Forza 10 intestinal active i życzę spokojnych i radosnych świąt i samych zadowolonych klientów.


Missi jest w tak doskonałej formie dzięki sklepzkarmami.pl i karmie Forza 10 intestinal active.--
Elżbieta Krzyczkowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twoje zdanie jest mile widziane.
Pozdrawiamy,