poniedziałek, 23 kwietnia 2018

LECZENIE POPRZEZ ŻYWIENIE


Patrząc na Missi, rodzi się więc pytanie o jej wiek. Wielkość i waga szczeniaka, zachowanie podrostka - wulkan energii, zawsze gotowy do szaleństw i oszronione fafle. Oceniając więc po rozmiarze i zachowaniu nasuwa się na myśl radosne szczenię. Oceniając po posiwiałej mordce - starszy pies. Jedno jest pewne, wprowadzona jakiś czas temu "dieta" bezsprzecznie jej służy i wspiera kondycję, zdrowie i doskonały stan utrzymania.


Forza 10 intestinal active króluje w menu Missi od ponad 2 lat. To jedyna karma, która nie tylko spełnia wszystkie potrzeby naszej bardzo wymagającej bokserki ale przede wszystkim pomogła zażegnać wszelkie problemy gastryczne, z którymi walczyliśmy od lat. Missi zachwyca nie tylko doskonałą figurą, piękną, błyszczącą, gęstą, bardzo ładnie wysyconą sierścią ale, co dla nas najważniejsze, nie cierpi po zjedzeniu, nie wymiotuje, nie ma biegunek a waga utrzymuje się na poziomie 17kg.

Co więcej, obserwujemy działanie karmy u około 20 psów i w każdym przypadku, czy to u szczeniąt czy u staruszków czy psów chorych, z zaburzeniami wchłaniania potwierdzamy lecznicze działanie Forza 10 intestinal active.

Drago http://sosbokserom.pl/pies-2125/

Bary http://sosbokserom.pl/pies-2134/

Nadia http://sosbokserom.pl/pies-2013/

Szczeniaki pięknie przybierają na wadze i rozwijają się prawidłowo, u naszych fundacyjnych staruszków skończyły się problemy gastryczne i po miesiącu waga powoli się podnosi.

Wracając do Missi, bokserka nadal karmiona jest 3 razy na dobę, bo próba zejścia na 2 karmienia skończyła się wzdęciami i ulewaniem. Powrotne rozłożenie dobowej dawki karmy na trzy porcje zażegnało problem. Jak już wcześniej wielokrotnie zaznaczałam, karma sprawdza się bez zarzutu i z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam ją każdemu, kto ma alergicznego psa z problemami gastrycznymi, trzustkowymi, zaburzeniami wchłaniania czy dużym wychudzeniem.

Układ pokarmowy - bez zarzutu - prawidłowe trawienie, przyswajanie, brak wzdęć, ulewań, wymiotów, biegunek, gazów, stolce małe, regularne, o prawidłowej konsystencji,

Waga - optymalna, utrzymuje się na osiągniętym poziomie, niezmiennie mamy 17kg,

Skóra i szata - skóra czysta, bez jakichkolwiek zmian patologicznych, wysypek, bez świądu, bez zapachu, sierść gęsta, pięknie wysycona, bez przełysień,

Układ odpornościowy - minęła zima, a my ani razu nie założyliśmy Missi kubraczka, Misia nie miała żadnej infekcji,

Stan psychiczny doskonały - Missi jest radosna, pełna życia, zainteresowana otoczeniem,

Oczy i uszy czyste, bez patologicznych wycieków czy wydzielin,

______________________________________________________________

FORZA10 INTESTINAL ACTIVE

Karma nutraceutyczna - pomaga w leczeniu dolegliwości układu trawiennego oraz zaburzeń i nietolerancji pokarmowych, które atakują układ żołądkowo-jelitowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twoje zdanie jest mile widziane.
Pozdrawiamy,